RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 19.07.2019, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja

Działalność

Ośrodek Postaw Twórczych (OPT) jest miejską instytucją kultury. Naszą ideą jest edukacja kulturalna poprzez sztukę i twórczą aktywność.

Oferujemy wypracowane przez lata mechanizmy, dzięki którym prowadzone przez nas kursy stanowią jedną z najlepszych ofert tego typu na rynku. Ponad 20-letnie doświadczenie i kilka tysięcy kursantów, którzy opuścili nasze mury, są gwarancją naszej wiarygodności i wartości.

Wspieramy w rozwoju artystycznej świadomości oraz inspirujemy do niezależnego myślenia. Pomagamy w zdobywaniu umiejętności przydatnych w różnych dziedzinach sztuki oraz w pracy zawodowej. Propagujemy uważność i zachowywanie najwyższej jakości pracy na każdym jej etapie.

Rozwijamy relacje wypracowane podczas zajęć, organizując szereg wydarzeń i zapraszając do naszych filii Miejsce przy Miejscu 12 & 14 - Pracowni Grafiki Warsztatowej oraz Galerii Fotograficznej. Wspieramy kursantów i absolwentów w realizacji fotoalbumów, książek, czy organizowaniu wystaw. Prowadzimy wydawnictwo, poprzez które prezentujemy ciekawe i unikatowe publikacje. Ważną częścią naszych działań stanowią również wydarzenia muzyczne, a także cyklicznie ukazujący się magazyn literacki Helikopter.

Zobacz więcej na www.opt-art.netOpublikował: Dawid Bargenda
Publikacja dnia: 19.07.2019
Podpisał: Szymon Boniecki
Dokument z dnia: 31.03.2011
Dokument oglądany razy: 3 006